Mākslas skaistums!

Ēku kompleksu veido trīs atsevišķas ēkas, ar vienotu slēgtu teritoriju, kur unikālā veidā ir atrasts dabas un mākslas līdzsvars.

Teritorijā ir izvietoti vides objekti un skulptūras, kas organiski papildina dabas veidoto ainavu. Savukārt iekštelpu interjera plūstošās līnijas akcentē īpaši projektam izvēlēti mākslas darbi. Kado Karim ikviens mākslas darbs ir daļa no arhitektūras kompleksa stāsta.

  • Kado Karim ekskluzīvs ēku komplekss, Ikšķiles iela 4, Jūrmala

Ekskluzīvs ēku komplekss Kado Karim

RŪPNIECISKAIS DIZAINS

Rašid Karim

Karims Rašīds ir viens no pasaulē atzītākajiem un ietekmīgākajiem mūsdienu dizaineriem. Filadelfijas Mākslas universitātes profesors, lasījis lekcijas neskaitāmās mākslas un dizaina mācību iestādēs visā pasaulē. Rašīds ir arī viens no efektīvākajiem rūpnieciskā dizaina dizaineriem ar vairāk nekā 3000 ražošanā ieviestiem dizainiem. Viņš ir arī viens no titulētākajiem dizaineriem, saņēmis ap 300 dažādu apbalvojumu. Kopumā strādājis pie interjeru projektiem 45 pasaules valstīs. Dizainera darbi ir nemainīgi pieprasīti un ir iekļauti mākslas cienītāju kolekcijās, kā arī izstādīti mākslas galerijās visā pasaulē. Karima Rašīda vārds ir apliecinājums ikviena viņa projekta unikalitātei un veiksmes atslēga ilgtermiņa investīcijām.

Arhitekts

Andis Sīlis

Andis Sīlis ir viens no ievērojamākajiem Latvijas arhitektiem, arhitektu biroja “SZK un Partneri” izveidotājs un vadītājs, beidzis Rīgas Politehniskā institūta arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāti, Arhitektūras Veicināšanas Fonda valdes priekšsēdētājs. Andis Sīlis ir autors jaunās akustiskās koncertzāles projektam Rīgā, iegūstot uzvaru projektu konkursā. Starp realizētajiem projektiem ir gan privātās dzīvojamās ēkas, gan daudzīvokļu ēkas Jūrmalā un Rīgā, gan sabiedriskās ēkas kā Latvijas Mākslas akadēmijas jaunā piebūve, Jaunciema jahtu ostas sporta un atpūtas centrs, Grosauto salons, pēdējos gados vairāki projekti realizēti arī Astanā.

Interjera dizainers

Mareks Birznieks

Mareks Birznieks ir pieredzējis interjeru un produktu dizainers, ieguvis maģistra grādu Latvijas Māksla akadēmijas Vides mākslas nodaļā, savukārt Helsinku Dizaina un Mākslas Universitātes, UIAH, Dizaina nodaļā beidzis maģistratūras studijas Mēbeļu dizainā. Saņēmis vairākas nozares godalgas un atzinību par saviem dizaina projektiem. Savā darbībā ir izstrādājis vairākus interjera dizainu gan privātmāju projektiem, gan arī daudzīvokļu ēkās.

Vizīte

Piesakies vizītei

“Izmantojot šo veidlapu, jūs piekrītat datu glabāšanai un apstrādei šajā vietnē.