KONCEPTS

Māksla dzīvot skaistu dzīvi!

Kado Karim ir apliecinājums izsmalcinātai un drosmīgai gaumei. Tā ir iespēja katru dienu piedzīvot unikāla dizaina un mākslas perfekto sinerģiju.

Projekta unikālais stāsts ir iekodēts nosaukumā – “Kado Karim” tulkojas kā “Karima dāvana”, Cadeau [KA’DO:] franču valodā nozīmē dāvana un projekta dizainers Rašids Karims projektam uzdāvināja savu vārdu. Ikviens Rašida Karima dizains ir unikāls un neatkārtojams, īpaši radīts konkrētai vietai ar tikai viņam raksturīgo stilu.

  • Kado Karim ekskluzīvs ēku komplekss, Ikšķiles iela 4, Jūrmala
UNIKALITĀTE

Izsmalcināti apartamenti, ekskluzīvā ēku kompleksā

Tā ir iespēja katru dienu piedzīvot unikāla dizaina un mākslas perfekto sinerģiju.

Projekta unikalitāte ir arī spēja vienā projektā apvienot vairākus izcilus savas jomas māksliniekus, saglabājot katra individuālo rokrakstu. Kado Karim ēku kompleksa unikalitāte gadiem ejot saglabāsies nemainīgi augsta, iegūstot arvien lielāku māksliniecisko vērtību.

Kado Karim ēku komplekss atrodas Jūrmalā – kūrortpilsētā Baltijas jūras līča piekrastē, Latvijā. Un tāpēc tas ir veidots izprotot Jūrmalas dabisko identitāti, apvienojot to ar pasaulīgo redzējumu. Kado Karim ēku arhitektūra atkārto jūras plūstošās līnijas, ūdens nopulēto oļu gludās formas, radot dabas nomierinošo un harmonisko atmosfēru.

Kado Karim ēku kompleksa atrašanās vieta ļauj perfekti izbaudīt labāko no Jūrmalas piedāvājuma – “Dzintaru” koncertzāles un Jomas ielas izklaides, atpūtu pludmalē, piejūras dabas mieru. Atrašanās klusajā šķērsielā sniedz nepieciešamo norobežošanos no kūrorta dzīves kņadas, atrodoties turpat blakus centrālajām Jūrmalas izklaides vietām un tikai dažu minūšu attālumā no pludmales.

APARTAMENTI

Apartamentu izvēle

3
MAISON de PARC
6
Pieejams
1
MAISON de KARIM
2
Stāvs
1
MAISON de KARIM
3
Penthouse
3
MAISON de PARC
1
Stāvs
1
MAISON de KARIM
1
Stāvs
3
MAISON de PARC
3
Penthouse
3
MAISON de PARC
2
Stāvs
2
MAISON de MER
1
Stāvs
2
MAISON de MER
2
Stāvs
2
MAISON de MER
3
Penthouse
1
MAISON de KARIM
9
Pieejams
2
MAISON de MER
6
Pieejams
VIZĪTE

Piesakies vizītei

“Izmantojot šo veidlapu, jūs piekrītat datu glabāšanai un apstrādei šajā vietnē.
Works with AZEXO page builder